Doradztwo prawne dla osób fizycznych i spółek

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. jako grupa prawników – radców prawnych oraz aplikantów radcowskich – udziela Klientom wszechstronną pomoc prawną z rozlicznych dyscyplin prawa, specjalizując się w głównej mierze w prawie pracy, prawie rodzinnym i prawie cywilnym. Oferujemy usługi prawne zarówno procesowe, jak i pozaprocesowe, dla podmiotów prawa handlowego i osób fizycznych. Udzielając porad prawnych korzystamy z szerokiego doświadczenia uzyskanego przez wiele lat wykonywania praktyki zawodowej.

Doradztwo prawne dla klientów indywidualnych

Klienci indywidualni zgłaszają się do naszych prawników z zadaniami prawnymi związanymi z alimentami, kontaktami i rozwodami. Współdziałanie w tego rodzaju sprawach opiera się przede wszystkim na zrozumieniu sytuacji osoby korzystającej z pomocy prawnej oraz dopasowanie do jej indywidualnych potrzeb adekwatnego rozwiązania prawnego. Reprezentujemy Klienta w postępowaniu i przygotowujemy go do sporów sądowych, jednakże w zależności od stanu faktycznego proponujemy również pozasądowe rozwiązania mediacyjne czy ugodowe, które mogą mieć wpływ na szybsze zakończenie postępowania oraz zredukują koszty obsługi prawnej. Osoby fizyczne zgłaszają się do nas po pomoc prawną też w sprawach dotyczących prawa spadkowego. Kancelaria pomaga w przygotowaniu projektów testamentów biorąc pod uwagę wolę Klienta, a także świadczy obsługę prawną w już trwających postępowaniach spadkowych.

Doradztwo prawne dla spółek i przedsiębiorstw

Ponadto, nasi prawnicy zajmują się doradztwem prawnym dla spółek i firm. Staramy się sprostać oczekiwaniom Klientów, wobec tego oferujemy kompleksowy charakter obsługi prawnej podmiotów gospodarczych. W obrębie współpracy prowadzimy doradztwo dla obieranych przez nich działań, świadczymy pomoc prawną z zakresu prawa podatkowego, prawa administracyjnego, prawa handlowego czy praw pracowniczych. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie, wynikające współpracy z różnymi podmiotami, staramy się do każdego Klienta podchodzić indywidualnie, znajdując odpowiednie rozwiązania prawne, także w jednostkowych sprawach.