Kurs rysunku – zdobądź nowe umiejętności

Kliknij w to miejsce, jeśli interesuje Cię aktualna oferta kursu rysunku Kraków.

Uwielbiasz rysować i chcesz opanować nowe umiejętności? A może wybierasz się na studia i Twoim marzeniem jest dostać się egzamin na Wydział Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych? Zgłoś się na wszechstronny kurs rysunku, który pomoże Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse na studia na wymarzonej uczelni w kraju lub za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują najlepsze rezultaty oraz przyjazną atmosferę nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej codziennie, jak również konsultacji online.

Dla kogo dedykowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał dla pasjonatów, którzy chcą dostać się na artystyczne kierunki studiów, jak np. malarstwo czy grafika. Na kursy tego rodzaju zapisują się także osoby zainteresowane wzornictwem przemysłowym, projektowaniem wnętrz czy digital designem. Znakomitym pomysłem na wykorzystanie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które pozwalają na zdobycie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku to również rysunek dla młodzieży 13-16, digital painting, kurs rysunku architektonicznego oraz kurs przygotowujący na ASP. Każdy natrafi warsztaty stosowne do swoich potrzeb.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – czy warto się zapisać?

Jesteś zainteresowany warsztatami przygotowującymi do studiów? A może pragniesz zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga kształtować zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co bez wątpienia zaowocuje za kilka lat. Lekcje prowadzone są w domowej atmosferze, a doświadczeni pedagodzy nie tylko doradzają, ale także inspirują. Zapisz się na kurs rysunku już teraz!

Nasze dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]