Kurs digital painting – dla amatorów i przyszłych studentów

Skieruj się tutaj jeśli jesteś zainteresowany digital painting kurs

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która współcześnie zdobywa coraz na popularności i jest szeroko wykorzystywana m.in. w reklamie, grach komputerowych i filmie. Pragniesz rozwinąć się hobbystycznie albo zawodowo? Sprawdź ofertę kursu digital painting i zyskaj nowe umiejętnościpomogą Ci obrabiać zdjęcia w Photoshopie, a także rozwijać koncept wyimaginowanych światów i tworzyć bajkowe postaci. Kurs obejmuje także kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – podstawy malarstwa i obsługa programów

Kurs digital painting odbywa się w niewielkich grupach, najwyżej 8-osobowych, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć trwających po 3 godziny zegarowe. Lekcje odbywają się raz w tygodniu, a w ich czasie uczestnicy poznają działanie programów do grafiki, podstawy malarstwa, anatomii i proporcji człowieka, dowiadują się, jak stosować maski i warstwy, wykorzystywać światło, a także tworzą koncept postaci. Nauka technik jak np. photobashing i matte painting pozwalają na osiągnięcie spektakularnych rezultatów. Kompetentni instruktorzy z obszernym portfolio zrealizowanych prac na każdym kroku służą fachową poradą, dokonują korekty i pomagają uczestnikom kursu tworzyć przykuwające wzrok rysunki cyfrowe.

Kurs digital painting – dla amatorów i przyszłych profesjonalistów

Kurs digital painting dostępny jest dla osób, które ukończyły 15 lat. Jest przeznaczony zarówno dla pasjonatów, pragnących doskonalić posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i dla kandydatów na artystyczne kierunki studiów (grafika, digital design) oraz osób chcących pracować w branżach związanych z filmem, grami komputerowymi, reklamą i animacją.

Nasze dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]