Wybierz najpiękniejsze srebrne kolczyki

Chcesz zamówić srebrne kolczyki? Zobacz tutaj

Jednymi z najchętniej wybieranych przez kobiety elementów są niewątpliwie srebrne kolczyki. Sprawdzają się na każdą okazję – bardzo huczną i w luźniejszym klimacie. Sprawdźmy co powoduje, że są tak rozchwytywane oraz gdzie możemy je znaleźć.

Srebrne kolczyki – które wybrać

Srebrne kolczyki występują w rozlicznych rodzajach. Najczęściej kupowane są subtelne sztyfty, które sprawdzą się na co dzień i od święta, są skromne, jak również eleganckie. Równie często wybierane są długie kolczyki, które cudownie wydłużają szyję. Są okraszone szlachetnymi kryształkami albo całkowicie klasyczne. Akcesoria wykonane ze srebra nie wywołują podrażnień skóry, co niejednokrotnie dzieje się w przypadku biżuterii z tworzyw sztucznych. Najbardziej gustowne kolczyki wykonano techniką przyciemniania, więc wybierając je zwróćmy uwagę na numer próby oraz sposób ich wykończenia.

Jak czyścić srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki należy dobrze oczyszczać i systematycznie usuwać wszystkie zabrudzenia, żeby stale prezentowały się nienagannie. Należy odkurzać je często miękką szmatką wyprodukowaną z miłego w dotyku materiału, używać specjalistyczne preparaty zapobiegające pojawianiu się śniedzi, a przeznaczone na wyjątkowe wydarzenia kolczyki chować w przeznaczonych do tego pudełkach. Nie sprawdzajmy natomiast anachronicznych technik pielęgnacji, takich jak pasta do zębów czy sól. Tego typu substancje niezwykle podrażniają miękką fakturę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Ogromny wybór biżuterii znajdziemy niewątpliwie w sklepach internetowych, które zapewniają szybką dostawę i kuszące wyprzedaże. Poza tym zakupy online to nieprawdopodobny komfort, który zapewne docenią przede wszystkim zabiegane Polki.