Wisiorki

Dowiedz się, gdzie nabyć srebrny wisiorek

Magia wisiorków

Posiadanie oryginalnej biżuterii docenia chyba każda kobieta. Niezależnie jaka to okazja przyjemnie jest mieć zwracający uwagę element biżuterii. Co więcej najlepiej by było to coś, czego nikt jeszcze nie widział. Niestety nie każda z nas może zafundować sobie komfort posiadania dużej ilości biżuterii. Dobrą radą jest zatem nabywanie wisiorków. Wisiorki to niedrogi sposób by za każdym razem zaprezentować coś nieco innego.

Łańcuszek do wisiorka

Wisiorek możesz nosić blisko przy szyi albo niżej na dekolcie – wszystko zależy od tego jaką długość łańcuszka wybierzesz. Wpływa to na to, jak ozdoba wygląda w całości.

Równie istotna jest grubość dobieranego łańcuszka oraz tworzywo, z którego go zrobiono. Do wyboru mamy łańcuszek ze srebra, albo też złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Nieważne, czy chcesz stać się właścicielem wisiorka o klasycznym kształcie (owalu, łzy, rąbu itp.) czy też wolisz imitujący zwierzęta, przypominający przedmioty codziennego użytku, a nawet z postaciami z filmów animowanych, z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Szeroką ofertę jest również jeśli rozmawiamy o materiale z którego są wykonane wisiorki. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków ze słota, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]