Kolczyki wiszące – nie tylko podłużne kształty

Więcej o kolczykach wiszących na https://www.bizutik.pl/kolczyki/wiszace

Jednym z najpopularniejszych typów biżuterii są kolczyki. Zakładają je nie tylko kobiety – od jakiegoś czasu cieszą się również wzrastającym popytem pośród mężczyzn, szczególnie tych lubiących styl alternatywny. Nie można jakkolwiek negować, iż kategoryczna większość tego rodzaju biżuterii wytwarzana jest z myślą o kobietach. Niezwykle dobrze prezentują się szczególnie wiszące kolczyki. Bardziej rzucają się w oczy i w rezultacie w zdecydowanie wywierają wpływ na to, jak inni postrzegają daną kreację. To powoduje, iż cieszą się ogromną popularnością wśród kobiet w różnym wieku i ubierających się w przeróżnych stylach. Wielka różnorodność wiszących kolczyków pomaga dobrać je właściwie do dowolnej stylizacji. Jak jednak wybrać wiszące kolczyki najodpowiedniejsze do danej okazji? Na co winniśmy zwracać przede wszystkim uwagę?

Kolczyki wiszące – zwróć uwagę na ich długość i design

Wybierając kolczyki wiszące trzeba wziąć pod uwagę przede wszystkim ich długość i kształt – to dokładnie te cechy głównie rzutują na to, jak wizualnie będzie postrzegana nasza twarz. Krótsze kolczyki wiszące sprawiają, że twarz wydaje się bardziej krągła, z kolei te dłuższe (w sklepach kupimy takie mające nawet kilku centymetrów) rozciągają ją w pionie. Tu olbrzymie znacznie posiada też kształt kolczyków. Wąskie powodują wyszczuplenie owalu, natomiast te bardziej sferyczne – wręcz . W sprzedaży kupimy również kolczyki bardziej neutralne, które nie zmieniają przesadnie odbioru kształtu naszego oblicza – tutaj bezwzględnie należy napomknąć przykładowo o kolczykach przypominających krople wody.

Wiszące kolczyki – do jakich stylizacji je założyć?

Szukając kolczyków wiszących odpowiednio dobranych do konkretnego stroju trzeba pamiętać, iż są one nadzwyczaj rzucającym się w oczy dodatkiem. W sąsiedztwie innych odznaczających się kosztowności mogą zatem wywołać odczucie braku umiaru. Stąd powinnyśmy stronić od zakładania ich do dużych zegarków, bransolet bądź kolii. Wiszące kolczyki będą natomiast wyglądały doskonale, jeśli w kreacji zostaną najmocniejszym akcentem – rzecz jasna pod warunkiem, iż będą tworzyć spójną całość z sukienką, fryzurą i butami.

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]