Kolczyki serduszka – dla dzieci i dorosłych

Kolczyki serca zamówisz na https://www.bizutik.pl/kolczyki/serduszka

Kolczyki serduszka są chętnie kupowanym rodzajem biżuterii dziecięcej i damskiej – można je ubrać na każdą okazję, doskonale akcentują urodę, są również kapitalnym pomysłem na podarek. Jakie typy kolczyków dostępne są na rynku? Z czego zazwyczaj są produkowane kolczyki serca?

Kolczyki serca – na wizyty w operze oraz do szkoły

W jubilerstwie nierzadko używa się wzoru serca. Stanowi on inspirację do projektowania kolczyków zarówno dla dziewczynek, jak i dla pań. Kolczyki serca bywają subtelnym dodatkiem do wielu stylizacji. Wytwarza się je zarówno w postaci modeli wiszących, jak i sztyftów. Ten drugi rodzaj kolczyków jest najczęściej wybierany na niezobowiązujące okazje – nosimy je do pracy lub na co dzień. Kolczyki ze sztyftami nie dominują stylizacji, jedynie w niezauważalny sposób podkreślają naturalne piękno właścicielki. Natomiast długie kolczyki serduszka mogą być wykorzystywane do pozornego wyszczuplenia twarzy oraz wydłużenia szyi. Takie kolczyki pasują na bale sylwestrowe, wieczory w teatrze oraz spotkania z ukochanym i świetnie komponują się one ze stylowymi kreacjami. Kolczyki serca dla najmłodszych sprawdzą się z kolei zarówno podczas Pierwszej Komunii świętej, jak i w szkole.

Kolczyki serduszka – doskonały upominek dla ukochanej kobiety

W sprzedaży obecne są kolczyki serduszka wykonane ze srebra i złota. Popularnością cieszą się też modele pozłacane, które są tańsze, a zarazem wyglądają bardzo efektownie. Tak kolczyki wiszące, jak i sztyfty mogą być przystrojone szlachetnymi kamieniami, przykładowo cyrkoniami, które zaakcentują piękno właścicielki. W sklepach nabędziemy kolczyki serca w kolorze rubinowym czy błękitnym, jak również modele emaliowane. Biżuterię ze wzorem serca można ofiarować w prezencie członkowi rodziny, między innymi na Dzień Babci, złote gody tudzież z mnóstwa innych przypadków. Wręczone kochanej osobie – dziewczynie, babci albo żonie, kolczyki serduszka będą stale przypominać o istniejącej między wami więzi, szacunku oraz miłości.

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]