Jakie usługi świadczy jubiler?

Z bezkonkurencyjną ofertą sklepu jubilerskiego Kraków zapoznasz się na obraczki.net.pl.

Wraz z rozwojem rynku i ewolucją internetu, zmieniliśmy również nasze nawyki związane z robieniem zakupów. Teraz entuzjastycznie korzystamy z opcji zakupów w sieci. I choć w internecie można kupić prawie wszystko, nadal jest mnóstwo przedmiotów, które najwygodniej nabywać w tradycyjnych sklepach. Należy do nich m.in. biżuteria.

Zalety zakupów w sklepie jubilerskim

Zakup złotego pierścionka, broszki bądź wisiorka łączy się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. Toteż, żeby być pewnym, że biżuteria zaspokoi całkowicie nasze oczekiwania, najlepiej przyjrzeć się jej w świetle dziennym w sklepie jubilerskim. Jest wiele przesłanek, które uzasadniają takie postępowanie. W trakcie wizyty w sklepie jubilerskim, szczególnie jeśli mamy zamiar kupić pierścionek czy też obrączki, możemy przymierzyć biżuterię i sprawdzić jak „na żywo” będzie się ona prezentować na naszym palcu. Jeśli z kolei znajdziemy wzór pierścionka jaki nam się spodoba, ale będzie on za luźny lub za ciasny, jubiler na nasze życzenie dostosuje go do właściwego obwodu lub zrobi nowy. Następnym plusem kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania fachowej wskazówki jubilera. Pomoże on nam dopasować właściwy kruszec, podpowie które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej karnacji, zaprezentuje aktualne nurty we wzornictwie, a klientom poszukującym biżuterii na prezent doradzi, co obecnie wręcza się na komunię, imieniny czy ślub.

Jakie usługi oferuje oferuje jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje wyroby złotnicze, ale również pełnią pomocnicze usługi. Reperacja zniszczonej biżuterii jest główną z nich. Jeśli rozerwał się nam łańcuszek bądź wypadł kamień z kolczyka, jubiler szybko i umiejętnie zreperuje go w swoim warsztacie. Zmieni także obwód pierścionka, kiedy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał inny rozmiar palca. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje także na pierścionku lub wisiorku gratulacje, datę, podziękowania albo inną ważną dla nas frazę. Z kolei jeżeli chcemy podarować komuś niepowtarzalny prezent, ewentualnie mamy własny pomysł na zawieszkę bądź sygnet, możemy powierzyć jubilerowi stworzenie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeśli w mieszkaniu trzymamy uszkodzoną czy też zbędną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym działa skup metali szlachetnych.

Nasze dane adresowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]