Elegancka i niedroga srebrna biżuteria

Kup biżuterię srebrną

Jest z ludźmi od tysiącleci i mimo dostępności różnych nowych wzorów, naprawdę niewiele ewoluowała. Biżuteria wciąż pełni identyczną funkcję – jest swego rodzaju ozdobą człowieka i umożliwia oddanie własnego charakteru. Nic zatem dziwnego, iż biżuterię tak samo chętnie noszą kobiety i mężczyźni, dzieci oraz ich rodzice, osoby z rozmaitych grup społecznych. Niezależnie od tego, które projekty cenimy, prawie zawsze biżuteria jest wykonywana z podobnych materiałów – zazwyczaj ze srebra. Czemu więc srebrna biżuteria jest tak często noszona? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, żeby posłużyły co najmniej kilka dziesięcioleci?

Zdrowa srebrna biżuteria

Najważniejszym atutem srebrnej biżuterii jest z całą pewnością to, iż jej stosowanie pozwala uniknąć wielu powikłań. Srebro jest antybakteryjne, zatem zakładanie srebrnej biżuterii jest zalecane klientom, którzy w ostatnim okresie przekłuły uszy. Nie wolno zapomnieć również o jego atrakcyjności, która idzie w parze ze stosunkowo niskimi cenami.

Czyszczenie srebrnej biżuterii

Srebro posłuży wiele czasu, ale powinniśmy prawidłowo je konserwować. Co najważniejsze – nie nośmy srebrnej biżuterii, gdy wykonujemy jakieś prace – łatwo ją porysować czy uszkodzić w zetknięciu ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria powinna też być pielęgnowana w wodzie z denaturatem lub sokiem z cytryny. Trzeba trzymać ją w szkatułce z delikatną tkaniną – unikniemy tak zarysowań.

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]