Biżuteria z koralem

Jeśli chcesz zamówić biżuterię z koralem, odwiedź ten adres

Słowo koral wywodzi się od hebrajskiego wyrażenia “gord” oznaczającego amulet. Właśnie dlatego przyjęło się wierzyć, iż posiada właściwości ochronne. Osoby posiadające biżuterię z koralem, są chronione przed negatywną energią i złymi mocami. Co więcej, kamień korala relaksuje osoby zestresowane i wzburzone. Symbolizuje siłę i niekiedy nazywany jest również kwiatem morza. Składany w ofierze bogini miłości, wzbudzał uczucie miłości.

Biżuteria z koralem – gustowne uzupełnienie Twojego stroju

Mówi się, że uśmiech kobiety jest jej najpiękniejszą ozdobą. Nie ulega jednak wątpliwości, że elegancka, odpowiednio dobrana biżuteria doskonale sprawdza się jako uzupełnienie stroju każdej kobiety. Biżuteria z koralem jest niezwykle drobna i delikatna, w związku z czym idealnie pasuje do casualowych kreacji, jak i również na ważne uroczystości. Koral występuje barwach: łososiowym, czarnym oraz niebieskim.

Biżuteria z koralem – właściwości lecznice

Korzystnego działania biżuterii z koralem dopatruje się również na płaszczyźnie leczniczej. Kamień korala oddziałuje na układ krwionośny, rozgrzewając i ożywiając organizm. Jego barwa blednie, kiedy organizm jest niedożywiony i cierpi na niedokrwistość. Biżuteria z koralem szczególnie polecana jest osobom dojrzałym. Pomaga uregulować cykl menstruacyjny i korzystnie wpływa na poprawę płodności. Osoby zestresowane i szybko wpadające w złość, mogą zdać się na jego właściwości redukujące. Wierzy się, iż osoba nosząca biżuterię z koralem, może liczyć na stabilne życie rodzinne, wolne od leków.

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]