Poznaj polskiego dystrybutora i producenta blach dachowych

Kliknij tu, aby kupić pokrycie dachowe.

Pokrycia dachowe wykonane z blachy na powrót wypierają z rynku stosowane przez dekady tradycyjne dachówki ceramiczne i betonowe. Wiele atutów tego typu pokryć dachowych przyczyniło się do tego, iż są one świetnym wyborem nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, ale też dla inwestorów.

Prosta instalacja i swoboda dopasowania do dowolnej struktury dachu – blachodachówki

Blachodachówki królują na rynku budowlanym z paru przyczyn. Przede wszystkim są dużo lżejsze niż ceramiczne dachówki, co mniej obciąża strukturę więźby dachowej, ale także ułatwia przewóz i wyładunek tych elementów. Kształt profilu nowoczesnych pokryć dachowych sprawia, iż ich montaż jest nie tylko nieskomplikowany, ale i mniej czasochłonny w porównaniu do montażu dachówek ceramicznych, które są nieduże, przez co ich precyzyjne rozstawienie zabiera z reguły dużo więcej czasu. Następną znaczącym atutem pokryć dachowych z blachy jest łatwość dopasowania ich do praktycznie rzecz biorąc dowolnej, także niezmiernie skomplikowanej, konstrukcji dachu, bo blachodachówkę da się bez przeszkód przyciąć na wymiar. Ten rodzaj pokryć dachowych sprawdza się znakomicie zarówno w nowoczesnym budownictwie, jak i perfekcyjnie pasuje do starszych budynków, zwłaszcza, iż bardzo przypomina tradycyjne dachówki ceramiczne. Nowoczesne pokrycia dachowe z blachy wyróżnia również większa szczelność. Oprócz tego łatwo je czyścić. Tak naprawdę wystarczy do tego odpowiednio miękka szczoteczka i spłukanie wodą, natomiast w przypadku silnych zabrudzeń np. preparat do mycia pokryć powlekanych.

Regamet – rodzimy producent pokryć dachowych

Żeby kupić pokrycia dachowe najwyższej jakości nie trzeba daleko się rozglądać. Na rodzimym rynku od trzech dziesięcioleci działa marka REGAMET, w ofercie której znajduje się obszerny wybór blachodachówek, paneli dachowych oraz blach trapezowych. Materiały te można kupić w stacjonarnych sklepach tego producenta, działających na obszarze czterech województw Polski południowo-wschodniej: małopolskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego i lubelskiego. REGAMET przede wszystkim pochwalić się produkty z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), charakteryzujące się wyjątkową odpornością na korozję, powstawanie rys, jak również uszkodzenia mechaniczne. Firma Regamet stawia na wszechstronną obsługę klienta, z tej przyczyny nie licząc własnych produktów oferuje dodatkowo akcesoria dachowe (między innymi systemy rynnowe czy folie dachowe) oraz dachówki ceramiczne i betonowe innych wiodących marek.

Nasze dane adresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08