Tabliczki na drzwi – sposób na ułatwienie funkcjonowania

Dowiedz się więcej o tabliczkach na drzwi na www.poniedzialek.pl

W każdym budynku ulokowanych jest całe mnóstwo najróżniejszych sal o większym lub mniejszym znaczeniu. Sprawne przemieszczanie się po nich – nie tylko odwiedzającym, ale także osobom zatrudnionych w danym obiekcie – zapewniają rozmaite tabliczki na drzwi. Ich wybór jest na ten moment naprawdę szeroki. Jakie tabliczki na drzwi można kupić? Czym cechują się te najbardziej popularne?

Tabliczki na drzwi – w jakich miejscach znajdują zastosowanie?

Właściwe oznakowanie obiektu zapewnia doskonałą przejrzystość jego funkcjonowania. I nie ma tu znaczenia czy mówimy o sklepie, przedszkolu, urzędzie czy biurze – rzetelne oznaczenie pomieszczeń pozwala na błyskawiczne odszukanie pokoju, który aktualnie jest naszym celem. Taka sytuacja ma miejsce między innymi w szpitalu oraz szkole. W przypadku biur, banków oraz urzędów tabliczki na drzwi dadzą możliwość błyskawicznego wyszukania pokoju, w którym dyżuruje poszukiwana przez nas w danym momencie osoba. Szeroko zastosowane są tabliczki na drzwi, w których można dowolnie wymieniać umieszczoną na nich informację. Dzięki temu w sytuacji, gdy na przykład w zakładzie pracy ma miejsce rotacja kadr, dane na tabliczce można bez żadnych trudności wymienić. Pozwala to więc zaoszczędzić naprawdę dużą ilość gotówki – nie trzeba bowiem przeznaczać pieniędzy na zakup nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – kiedy jeszcze się je stosuje?

Z pomocą tabliczek na drzwi można bez większego problemu odróżnić miejsca o charakterze ogólnodostępnym od tych, które stworzono dla personelu konkretnej instytucji. Chodzi w tym wypadku o pokoje o charakterze socjalnym, magazyny, toalety dla personelu oraz wszystkie te sale, do których z jakiegoś powodu osoby postronne nie powinny wchodzić. Stosując tabliczki na drzwi, można również oznakować miejsca, w których nie wolno palić. Takie tabliczki, które przedstawiają zakaz palenia, są aktualnie bardzo popularne. W wielu wypadkach na tych tabliczkach oprócz napisu umieszczony jest skreślony symbol papierosa. Dla niemałej grupy osób przekaz tego znaku jest więc naprawdę jasny. Wspomnieć należy również, iż tabliczki informacyjne umieszcza się też na drzwiach wejściowych do budynków, które wyposażone są w ułatwienia dla osób , które są niepełnosprawne.

Nasze dane adresowe:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]