Tabliczki informacyjne a bezpieczeństwo

Kup tabliczki informacyjne na https://www.poniedzialek.pl/.

Tabliczki informacyjne mają bardzo istotną rolę w przestrzeni miejskiej oraz wewnątrz budynków. Z reguły możemy ich nawet nie zauważać, jednak dzięki nim przestrzeń jest pełna ładu i harmonii, a budynki są bezpieczniejsze. Przekonajmy się w takim razie jakiego rodzaju tabliczki informacyjne są najczęściej stosowane oraz jakie pełnią funkcje.

Tabliczki informacyjne – oznaczają nieruchomości i przedszkola

Najbardziej rozpowszechnione tabliczki informacyjne to szczególnie te, które ulokowano na nieruchomościach, takich jak wieżowce, zakłady pracy, przedszkola, komendy policji. Dzięki nim błyskawicznie odnajdziemy np. przedszkole. Trzeba jednak nadmienić, że tabliczki informacyjne nie są zlokalizowane tylko na elewacjach bloków, bo bardzo często można je także spotkać w środku. To ogromna grupa znaków, które zazwyczaj spełniają funkcję ochronną, ale również czysto komunikacyjną. Takie tabliczki usprawniają znalezienie odpowiedniego pomieszczenia lub pracownika w wielkich wieżowcach – w budynkach samorządów w hallu wiszą tabliczki z numerami departamentów. Szukasz wójta czy wydziału paszportowego? Dzięki tabliczkom informacyjnym zrobisz to błyskawicznie. Tak samo ważne są tabliczki informacyjne zawierające nazwiska urzędników, które umieszczane są przy wejściu do biura. Co ciekawe tabliczki te mogą mieć wymienną treść.

Tabliczki informacyjne – mówią o niebezpiecznych substancjach

Nie możemy jednak zapominać o bezpieczeństwie – tabliczki informacyjne są w końcu wymagane przez odpowiednie przepisy. Informują gdzie są drzwi awaryjne, wyznaczają pomieszczenia dla niepełnosprawnych, mówią o regułach korzystania z wind w trakcie ewakuacji. Za brak tabliczek informacyjnych grozi mandat, są też pracownicy od bezpieczeństwa i higieny pracy, którzy są odpowiedzialni za ich rozmieszczanie. Tabliczki informacyjne tworzone są z trwałych surowców (np. PCV), często świecą w ciemności, a ich montaż jest niesamowicie łatwy.

Nasze dane adresowe:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]