Silniki elektryczne DC, motoreduktory i przekładnie od światowych producentów

Powszechne zastosowanie robotyki w rozmaitych dziedzinach przemysłu oraz automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych, zmusza do sięgnięcia po odpowiednie rozwiązania z zakresu sterowania i układów napędowych. Warszawska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując między innymi dokładne sterowniki serwo i układy napędowe od uznanych globalnych producentów.

Co oferuje Ultra Robotics? Produkty Harmonic Drive i Bodine Electric Company

Istniejąca od przeszło 15 lat na rodzimym rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem silników elektrycznych prądu stałego, przekładni planetarnych i falowych oraz motoreduktorów (DC, BLDC i AC) wytwarzanych z wysokiej klasy materiałów przez najlepszych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej firmy Harmonic Drive, dostarczającej precyzyjne niewielkie serwonapędy charakteryzujące się rewelacyjną solidnością i żywotnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy znajdują zastosowanie między innymi w produkcji wyposażenia medycznego, robotów przemysłowych czy obrabiarek, a za sprawą możliwości ich użytkowania w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je również w lotnictwie, kriogenice oraz kosmonautyce.

Ultra Robotics jest także dostawcą produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, znanej z najbardziej kompaktowych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci, bogatą obsługą informacji zwrotnych oraz wysoką przepustowością, a ich sprawność oscyluje na poziomie 99% także przy najmniejszych wymiarach. Z kolei jej napędy serwo z linii GOLD świetnie pracują w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy wysokiej wilgotności (nawet do 90%), ekspozycji na intensywne drgania i wstrząsy mechaniczne, jak również przy szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza.

Polska spółka Ultra Robotics ma w ofercie też produkty Bodine Electric Company, Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp oraz Positec.

Nasze dane adresowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]